همافران طلال

فروش و ارائه خدمات مربوط با آسانسور

با عنایت به پروردگار متعال، شرکت همافران طلال در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ثبت گردید. هدف این مجموعه ارائه ی خدمات مربوط به طراحی، نصب و اجرا و سرویس های دوره ای و همچنین فروش قطعات مصرفی و تعمیری آسانسور، بالابر و پله برقی میباشد. امید است در با ایجاد فضای رقابتی مناسب با دیگر همکاران فعال در این زمینه باعث ارائه خدمات بهتر، با کیفیت بالاتر و هزینه های کمتر برای شما هموطنان عزیز باشیم.

محمد رضا طلال اصل - مدیرعامل

خدمات ما

مشاوره

مشاوره و طراحی آسانسور توسط دپارتمان طراحی و مهندسی این شرکت متشکل از مهندسین و متخصصین با تجربه، ارائه دهنده مشاوره های فنی، نقشه های مورد نیاز اجرائی آسانسور و محاسبات جهت بهره برداری بهینه کارفرما از فضای موجود ساختمان از ابتدا تا انتها با شما خواهند بود.

طراحی و اجرا

شرکت همافران طلال جهت بهبود مستمر در فواصل سه و شش ماهه خود را ارزیابی می نماید تا در نهایت رضایت مشتریان گرامی افزایش یابد. قابل ذکر است که این ارزیابی با استفاده از شاخص های ایمنی، کیفیت و بازدهی سنجیده می شود. خدمات نصب و راه اندازی به شرح ذیل برنامه ریزی و مدل سازی می گرددو جهت اجراء به پرسنل نصب ابلاغ می گردد.

سرویس نگهداری

پس از اخذ استاندارد، نگهداری آسانسور منصوبه طی قرارداد جداگانه ای به واحد سرویس و نگهداری واگذار می گردد. این واحد، علاوه بر بازدید منظم ماهیانه موظف است در صورت از کار افتادن آسانسور، پس از اعلام خرابی، همان روز در اسرع وقت، نیروی کارشناس خود را برای رفع اشکال اعزام نماید. بازسازی آسانسور های فرسوده، اعم از نوسازی، ارتقاء کیفیت، همچنین تعویض تزئینات بر اساس طرح مورد نظر مشتری نیز از دیگر امور اجرائی شرکت همافران می باشد

فروش کلی و جزئی قطعات

فروش و تهیه انواع قطعات ریز و درشت موتور، درایو، کابین و دیگر کالاهای مورد نیاز برای آسانسور و ارسال رایگان و سریع بصورت روزانه از دیگر خدمات مجموعه هافران است

بازسازی و نوسازی

بازسازی آسانسور های فرسوده، اعم از نوسازی، ارتقاء کیفیت، همچنین تعویض تزئینات بر اساس طرح مورد نظر مشتری نیز از دیگر امور اجرائی شرکت همافران می باشد که شامل: مشاوره، انتخاب و خرید مناسب آسانسور،ارائه طرح متناسب با نیاز ساختمان و نظر کارفرما و اجرای هماهنگ در سریعترین زمان ممکن گردد.

خدمات پس از فروش

یکی از مواردی که در هر خرید پس از کیفیت محصول برای مشتری مطرح و مهم است، خدمات پس از فروش و ارائه گارانتی واقعیست که خود تایید بر خرید مناسب و بی دغدغه می باشد. شرکت همافران با تکیه بر تجربه و تعهد، از لحاظ انعقاد قرارداد، خود را مشاور و مسئول رسیدگی به نیاز های مشتری در مراحل نصب، خدمات پس از فروش و ارائه سرویس 24 ساعته توسط تکنسین های با تجربه خود می داند.

- Since 1397 -

چرا همافران طلال؟

سرویس

0
قرارداد
رضایتمندی

تعمیرات

0
قرارداد
رضایتمندی

نصب و اجرا

0
پروژه
رضایتمندی

بازسازی

0
قطعه
رضایتمندی

موفقیت تصادفی نیست

مشتریان و شرکای تجاری

طراحی وبسایت: امین کماندار

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت همافران طلال محفوظ است

طراحی وبسایت: امین کماندار

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت همافران طلال محفوظ است

×
×

Cart